GY gymkhana 16.03.2012 - tulokset

GY gymkhana 16.03.2012 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 02. Helmi 2012 09:22

Micram Raceponiesissa GY:n alaiset gymkhana-kilpailut 16.03.2012

Vastuuhenkilönä tuttuun tapaan Tierra

Tulokset
x 1. Speed Weavers (yksilöluokka)
1. Kaneli - High Jinks Luxus
2. Veera A. - Blair of Swildie
3. Mariella - Utsiktens Ever Dream
4. Tuire N. - Branimir
5. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
6. Tierra - Garin von Schecke
7. Hanski - Kraft Strø

8. Veera A. - Reykur frá Eldjan
9. aksu - Hnollur frá Geitungur
10. aksu - Farri frá Dalek
11. aksu - Orka frá Syndur
12. Veera A. - Missway's Gwendolen
13. Tuire N. - MF Ruudolf
14. Tierra - Idiot, ha?
15. Kaneli - Aidan Malachy
16. Tuire N. - WTB Emmett
17. Kaneli - Believe and Trust Mic
18. Mariella - Ambrosia LAC
19. Veera A. - Kaviopolun Linnee
20. Kaneli - Ivory Miss Mint
21. Kaneli - Ivory Casimir
22. aksu - Blika frá Mildstöðum 1
23. Veera A. - Malaxies Umbalanka

x 2. Flag Flyers (yksilöluokka)
1. Kaneli - Ivory Miss Mint
2. Veera A. - Missway's Gwendolen
3. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
4. Veera A. - Malaxies Umbalanka
5. Tierra - Idiot, ha?
6. Tuire N. - WTB Emmett

7. Hanski - Kraft Strø
8. Tuire N. - Branimir
9. Veera A. - Kaviopolun Linnee
10. Kaneli - Aidan Malachy
11. Mariella - Utsiktens Ever Dream
12. Tuire N. - MF Ruudolf
13. Veera A. - Blair of Swildie
14. Kaneli - Ivory Casimir
15. Veera A. - Reykur frá Eldjan
16. Kaneli - High Jinks Luxus
17. Kaneli - Believe and Trust Mic
18. Mariella - Ambrosia LAC
19. Tierra - Garin von Schecke

x 3. Sword Lancers (joukkue-/pariluokka)
1. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
2. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
3. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
4. Kaneli - Ivory Miss Mint & Molly - Believe and Trust Mic

5. Veera A. - Reykur frá Eldjan & Tierra - Idiot, ha?
6. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
7. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
8. Tierra - Garin von Schecke & Tierra - Mic Moran
9. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
10. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
11. Veera A. - Missway's Gwendolen & Katriina - Blair of Swildie
12. Kaneli - Ivory Casimir & Molly - Aidan Malachy
13. Veera A. - Kaviopolun Linnee & Katriina - Malaxies Umbalanka

x 4. Este (yksilöluokka))
1. Mariella - Ambrosia LAC
2. Kaneli - Ivory Casimir
3. Kaneli - Ivory Miss Mint
4. Tuire N. - WTB Emmett
5. aksu - Vidar Noka
6. Tuire N. - Branimir
7. Veera A. - Kaviopolun Linnee

8. Tierra - Garin von Schecke
9. Mariella - Utsiktens Ever Dream
10. Tuire N. - MF Ruudolf
11. Kaneli - Aidan Malachy
12. Kaneli - High Jinks Luxus
13. Veera A. - Missway's Gwendolen
14. Tierra - Idiot, ha?
15. aksu - Stens Snurra
16. Veera A. - Blair of Swildie
17. Veera A. - Malaxies Umbalanka
18. Kaneli - Believe and Trust Mic
19. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
20. aksu - SRR Ylva
21. Veera A. - Reykur frá Eldjan

x 5. Tötterö (joukkue-/pariluokka)
1. Veera A. - Kaviopolun Linnee & Katriina - Malaxies Umbalanka
2. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
3. Kaneli - Ivory Miss Mint & Molly - Believe and Trust Mic

4. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
5. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
6. Tierra - Garin von Schecke & Tierra - Mic Moran
7. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
8. Kaneli - Ivory Casimir & Molly - Aidan Malachy
9. Veera A. - Reykur frá Eldjan & Tierra - Idiot, ha?
10. Veera A. - Missway's Gwendolen & Katriina - Blair of Swildie

x 6. Stepping Stones (joukkue-/pariluokka)
1. Veera A. - Missway's Gwendolen & Katriina - Blair of Swildie
2. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
3. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy

4. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
5. Kaneli - Ivory Miss Mint & Molly - Believe and Trust Mic
6. Tierra - Garin von Schecke & Tierra - Mic Moran
7. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
8. Veera A. - Kaviopolun Linnee & Katriina - Malaxies Umbalanka
9. Kaneli - Ivory Casimir & Molly - Aidan Malachy
10. Veera A. - Reykur frá Eldjan & Tierra - Idiot, ha?
11. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

x 7. Flag Flyers (joukkue-/pariluokka shetlanninponiratsukoille)
1. aksu - Aken Corgan & santtu - Aken Mollie
2. aksu - SB Lumitossu & santtu - Aken Kuutossu
3. aksu - Muddyfoot C & santtu - Aken Mochrie
4. Tierra - Master of Disharmony & Niina - Boom Boom
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Re: GY gymkhana 16.03.2012

ViestiKirjoittaja Mariella » 02. Helmi 2012 21:16

luokat 1, 2, 4
Mariella - Ambrosia LAC
Mariella - Utsiktens Ever Dream

luokat 3, 5, 6
Mariella - Ambrosia LAC
Mariella - Utsiktens Ever Dream
Mariella
 


Paluu Gymkhana

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron