GY gymkhana 06.04.2012 - tulokset

GY gymkhana 06.04.2012 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 01. Maalis 2012 07:19

Micram Raceponiesissa GY:n alaiset gymkhana-kilpailut 06.04.2012

Vastuuhenkilönä tuttuun tapaan Tierra

Tulokset
x 1. Speed Weavers (yksilöluokka)
1. aksu - SRR Ylva
2. Tierra - Mic Ufo
3. Tierra - Idiot, ha?
4. Hilma - Mic Soah

5. Tuire N. - New Toy
6. Tuire N. - Quicksilver Rubin
7. aksu - Farri frá Dalek
8. Tierra - Mic Moran
9. aksu - Stens Snurra
10. Tuire N. - Fixcoa PA
11. Tierra - Morwen
12. Tuire N. - Eastern Zal
13. aksu - Hnollur frá Geitungur

x 2. Speed Weavers (joukkue-/pariluokka)
1. Tierra - Sandy DU & Niina - Mic Becker
2. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
3. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

4. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
5. Tierra - Garin von sheche & Niina - Mic Gagaree
6. Tierra - Mic Moran & Niina - Mic Ufo
7. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
8. Tierra - Idiot, ha? & Niina - Morwen
9. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
10. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
11. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

x 3. Flag Flyers (yksilöluokka)
1. Tuire N. - Quicksilver Rubin
2. Tierra - Mic Moran

3. Tuire N. - New Toy
4. Tuire N. - Fixcoa PA
5. Tuire N. - Eastern Zal
6. Tierra - Mic Ufo
7. Tierra - Idiot, ha?
8. Tierra - Morwen

x 4. Sword Lancers (yksilöluokka)
1. Tuire N. - Fixcoa PA
2. Tuire N. - Eastern Zal
3. aksu - Farri frá Dalek
4. Tierra - Morwen

5. aksu - Orka frá Syndur
6. Tierra - Idiot, ha?
7. Tuire N. - New Toy
8. Tierra - Mic Moran
9. Tierra - Mic Ufo
10. aksu - Blika frá Mildstöðum 1
11. aksu - Hnollur frá Geitungur
12. Tuire N. - Quicksilver Rubin

x 5. Este (yksilöluokka)
1. Tuire N. - Quicksilver Rubin
2. Hilma - Mic Soah
3. Tierra - Morwen
4. Tierra - Mic Ufo

5. Tuire N. - New Toy
6. Tuire N. - Eastern Zal
7. Tuire N. - Fixcoa PA
8. Tierra - Mic Moran
9. aksu - SRR Ylva
10. aksu - Stens Snurra
11. aksu - Vidar Noka
12. Tierra - Idiot, ha?

x 6. Tötterö (yksilöluokka)
1. Hilma - Mic Soah
2. Tuire N. - MF Ruudolf
3. Tierra - Mic Moran

4. Tierra - Idiot, ha?
5. Tierra - Morwen
6. aksu - Aken Mochrie
7. Tuire N. - WTB Emmett
8. Tierra - Mic Ufo
9. aksu - Muddyfoot C
10. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
11. Tuire N. - Branimir

x 7. Stepping Stones (yksilöluokka)
1. Tuire N. - WTB Emmett
2. Tierra - Morwen

3. Tuire N. - Branimir
4. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
5. Tuire N. - MF Ruudolf
6. Tierra - Mic Moran
7. Tierra - Idiot, ha?
8. Tierra - Mic Ufo

x 8. Stepping Stones (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
2. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

3. Tierra - Garin von sheche & Niina - Mic Gagaree
4. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. Tierra - Sandy DU & Niina - Mic Becker
7. Tierra - Mic Moran & Niina - Mic Ufo
8. Tierra - Idiot, ha? & Niina - Morwen
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Paluu Gymkhana

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron