GY gymkhana 13.04.2012 - tulokset

GY gymkhana 13.04.2012 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 01. Maalis 2012 07:19

Micram Raceponiesissa GY:n alaiset gymkhana-kilpailut 13.04.2012

Vastuuhenkilönä tuttuun tapaan Tierra

Tulokset
x 1. Speed Weavers (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
2. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
3. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

4. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
5. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
6. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
7. Tierra - Idiot, ha? & Nina - Morwen
8. Tierra - Mic Gagaree & Nina - Becky Raindancer
9. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

x 2. Flag Flyers (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
2. Tierra - Mic Gagaree & Nina - Becky Raindancer

3. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
4. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. Tierra - Idiot, ha? & Nina - Morwen

x 3. Sword Lancers (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
2. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
3. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

4. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
5. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
6. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
7. Tierra - Mic Gagaree & Nina - Becky Raindancer
8. Tierra - Idiot, ha? & Nina - Morwen
9. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf

x 4. Este (yksilöluokka)
1. Tierra - Becky Raindancer
2. Tuire N. - Branimir
3. aksu - SRR Ylva
4. Tierra - Mic Gagaree

5. Tuire N. - WTB Emmett
6. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
7. aksu - Stens Snurra
8. Tierra - Idiot, ha?
9. Tuire N. - MF Ruudolf
10. Hilma - Mic Soah
11. Tierra - Morwen
12. aksu - Vidar Noka

x 5. Tötterö (yksilöluokka)
1. Tierra - Morwen
2. Tierra - Idiot, ha?
3. Tuire N. - New Toy
4. aksu - Farri frá Dalek

5. aksu - Hnollur frá Geitungur
6. Tierra - Becky Raindancer
7. aksu - Orka frá Syndur
8. Tuire N. - Fixcoa PA
9. Hilma - Mic Soah
10. Tierra - Mic Gagaree
11. aksu - Blika frá Mildstöðum 1
12. Tuire N. - Quicksilver Rubin
13. Tuire N. - Eastern Zal

x 6. Stepping Stones (joukkue-/pariluokka)
1. Tierra - Mic Gagaree & Nina - Becky Raindancer
2. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

3. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
4. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
5. Tierra - Idiot, ha? & Nina - Morwen
6. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Paluu Gymkhana

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron