GY gymkhana 20.04.2012 - tulokset

GY gymkhana 20.04.2012 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 01. Maalis 2012 07:20

Micram Raceponiesissa GY:n alaiset gymkhana-kilpailut 20.04.2012

Vastuuhenkilönä tuttuun tapaan Tierra

Tulokset
x 1. Speed Weavers (yksilöluokka)
1. Tuire N. - WTB Emmett
2. Tuire N. - MF Ruudolf
3. aksu - Stens Snurra
4. Tierra - Mic Moran

5. Tierra - Attendant
6. aksu - Muddyfoot C
7. aksu - Vidar Noka
8. Tierra - Mic Ufo
9. Tierra - Mic Adranes
10. aksu - Aken Mochrie
11. aksu - SRR Ylva
12. Tuire N. - Branimir
13. Tuire N. - Pensaikon Taideaarre
14. Hilma - Mic Soah

x 2. Flag Flyers (joukkue-/pariluokka)
1. Tierra - Mic Moran & Nina - Mic Ufo
2. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

3. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
4. Tierra - Mic Adranes & Nina - Attendant
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy

x 3. Sword Lancers (joukkue-/pariluokka)
1. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
2. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
3. Tierra - Mic Adranes & Nina - Attendant

4. Tierra - Mic Moran & Nina - Mic Ufo
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
7. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
8. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
9. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy

x 4. Este (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
2. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra

3. Tierra - Mic Moran & Nina - Mic Ufo
4. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
7. Tierra - Mic Adranes & Nina - Attendant
8. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1

x 5. Tötterö (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
2. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

3. Tierra - Mic Moran & Nina - Mic Ufo
4. Tierra - Mic Adranes & Nina - Attendant
5. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
6. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
7. aksu - Muddyfoot C & santtu - Aken Mochrie
8. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy

x 6. Stepping Stones (yksilöluokka)
1. Tierra - Attendant
2. Tuire N. - Quicksilver Rubin

3. Tierra - Mic Adranes
4. Tierra - Mic Moran
5. Tierra - Mic Ufo
6. Tuire N. - Eastern Zal
7. Tuire N. - Fixcoa PA
8. Tuire N. - New Toy
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Paluu Gymkhana

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron