GY gymkhana 27.04.2012 - tulokset

GY gymkhana 27.04.2012 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 01. Maalis 2012 07:20

Micram Raceponiesissa GY:n alaiset gymkhana-kilpailut 27.04.2012

Vastuuhenkilönä tuttuun tapaan Tierra

Tulokset
x 1. Speed Weavers (joukkue-/pariluokka)
1. Jazzumi (ViPot) - Shawan Cherdill & Sasaru (ViPot) - Dark Cinderella
2. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
3. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

4. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
5. Veera A. (KRSE) - Blair of Swildie & Tierra - Morwen
6. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
7. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
8. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
9. Veera A. (KRSE) - Space Bound & Mira (KRSE) Gidam Gidam
10. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum 1
11. Veera A. (KRSE) - Kaviopolun Linnee & Katriina (KRSE) - Malaxies Umbalanka

x 2. Flag Flyers (joukkue-/pariluokka)
1. Veera A. (KRSE) - Kaviopolun Linnee & Katriina (KRSE) - Malaxies Umbalanka
2. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal

3. Veera A. (KRSE) - Blair of Swildie & Tierra - Morwen
4. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
5. Veera A. (KRSE) - Space Bound & Mira (KRSE) Gidam Gidam
6. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre
7. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
8. Jazzumi (ViPot) - StAm Maverick & Sasaru (ViPot) - Dudeson

x 3. Sword Lancers (joukkue-/pariluokka)
1. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
2. Veera A. (KRSE) - Kaviopolun Linnee & Katriina (KRSE) - Malaxies Umbalanka
3. Jazzumi (ViPot) - Raging Machine & Sasaru (ViPot) - StAm Serious Moonlight1

4. Veera A. (KRSE) - Blair of Swildie & Tierra - Morwen
5. Veera A. (KRSE) - Space Bound & Mira (KRSE) Gidam Gidam
6. aksu - Vidar Noka & santtu - Stens Snurra
7. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
8. aksu - Orka frá Syndur & santtu - Blika frá Mildstöðum
9. aksu - Farri frá Dalek & santtu - Hnollur frá Geitungur
10. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
11. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

x 4. Tötterö (yksilöluokka)
1. aksu - Farri frá Dalek
2. Veera A. (KRSE) - Blair of Swildie
3. Tuire N. - New Toy
4. Jazzumi (ViPot) - Wild's Seventh Peace

5. Tuire N. - Eastern Zal
6. Veera A. (KRSE) - Kaviopolun Linnee
7. Veera A. (KRSE) - Gidam Gidam
8. Tuire N. - Fixcoa PA
9. aksu - Blika frá Mildstöðum 1
10. aksu - Orka frá Syndur
11. Veera A. (KRSE) - Malaxies Umbalanka
12. Hilma - Mic Soah
13. aksu - Hnollur frá Geitungur
14. Tuire N. - Quicksilver Rubin

x 5. Stepping Stones (joukkue-/pariluokka)
1. Veera A. (KRSE) - Blair of Swildie & Tierra - Morwen
2. Tuire N. - WTB Emmett & Luciana Pensaikon Taideaarre

3. Tuire N. - Quicksilver Rubin & Luciana New Toy
4. Tuire N. - Branimir & Luciana - MF Ruudolf
5. Veera A. (KRSE) - Space Bound & Mira (KRSE) Gidam Gidam
6. Veera A. (KRSE) - Kaviopolun Linnee & Katriina (KRSE) - Malaxies Umbalanka
7. Tuire N. - Fixcoa PA & Luciana Eastern Zal
8. Jazzumi (ViPot) - Robynn WD & Sasaru (ViPot) - Kuis Flash
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Re: GY gymkhana 27.04.2012

ViestiKirjoittaja Jazzumi » 24. Huhti 2012 13:35

Luokka 1
Jazzumi (ViPot) - Shawan Cherdill & Sasaru (ViPot) - Dark Cinderella

Luokka 2
Jazzumi (ViPot) - StAm Maverick & Sasaru (ViPot) - Dudeson

Luokka 3
Jazzumi (ViPot) - Raging Machine & Sasaru (ViPot) - StAm Serious Moonlight

Luokka 4
Jazzumi (ViPot) - Wild's Seventh Peace

Luokka 5
Jazzumi (ViPot) - Robynn WD & Sasaru (ViPot) - Kuis Flash
Jazzumi
 


Paluu Gymkhana

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron