VSN 11.08.2017 - tulokset

VSN 11.08.2017 - tulokset

ViestiKirjoittaja Tierra » 21. Heinä 2017 09:08

Virtuaalisen Show-Näyttelyiden alaiset näyttelyt Miche'Le Warmbloods

x Kilpailupäivä: 11.08.2017
x Viimeinen ilmoittautumispäivä: 09.08.2017
x Järjestyspaikka: Miche'Le Warmbloods (MICH7823)
x Vastuuhenkilö: Tierra (VRL-02841, tierra@tierran.net)

x Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen luokkaan
x Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan enintään 1 hevosta
x Yhteen luokkaan enintään 12 osallistujaa

Luokat (päiv 23.8.2017 klo 21:03 tuloksia)

0. Show Winner -kehä (ei osallistumisia) TT

1. FWB-orit 9/12 tuomari: dookie TT
2. FWB-orit 10/12 tuomari: dookie TT
3. FWB-tammat 9/12 tuomari: dookie TT
4. FWB-tammat 9/12 tuomari: dookie TT
5. Shetlanninponiorit 12/12 tuomari: taffel TT

Osallistuminen
x mailiin tierra@tierran.net
x otsikolla VSN10
x muodossa
Luokka
[url=osoite]Hevosen nimi[/url] - Omistaja

Osallistujat

0. Show Winner -kehä (ei osallistumisia)

SW1 Wyat Soul Sacrifice - Saila (5+5+5+5+4+3½+4+5+4+3½ = 44p)
SW2 Dastlyn F - Frida (4½-4-4-4-4½-4-4-4-4-4=41p)
SW3 Mic Tihamér - Tierra (4½-4-4½-4-4-4-4-4-3½-4=40,5p)
SW4 Roibrant Chococroc - VRL-11523 (4-4-4½-4-4-4½-4-4-4-3½=40,5p)
SW5 Julisha F - Tierra (4-4-4-4-5-4-4-4-3-4=40p)

RCH-palkitut:
RCH Cranleigh Icarius - VRL-08368 (4-4-4-4-4-4-4-4-4-3½=39,5p)
RCH Kerkän Dewerick - Jannica (4-4-3½-4-3½-3½-4-4-3½-3½=37,5p)
RCH Goutieres la Bentley - Katariina A. (3½-4-4-4-4-3½-3-3½-4-4=37,5p)
RCH Diabolic White - Jenny (4-4-4½-3½-3½-4-4-4-4-3½=39p)
RCH Mr. Gold KSR - Katariina A. (4-4-4-4-3½-4-3½-4-4-4=39p)
RCH Marlon F - Tierra (3½-4-3½-4-3½-4-4-3½-4-4=38,5p)
RCH Juliet Mic - Tierra (4-4-4-4-5-4-4-4-3-4=40p)
RCH Sokerikuun Lyanna - VRL-11523 (4-3½-4-3½-4-4-4-4-4-4=39p)
RCH Etcetera Wolf - Saila (4-4½-4-3½-4-3½-4-4-3½-3½=38,5p)
RCH Julienne Mic - Tierra (3½-4-4-4½-4-4-4-3½-3½-4=39p)
RCH Hukkapuron Daveney - Jenny (4-4-4-4-4-3½-4-3½-3½-4=38,5p)
RCH Escalate Sy - Saila (4-4-3½-4-4-4-4-4-3½-3½=38,5p)
RCH Death Bird PA - Tierra (5+5+5+4+3½+3½+3½+4+4+3½ = 41p)
RCH Reposaaren Hazel - suba (5+5+4+3½+3½+4+3½+4+3½+3½ = 39,5p)
RCH Wyat Willie Wombat - Jenny (5+4+4+4+4+3½+3½+3½+4+3½ = 39p)

1. FWB-orit
CH Mic Tihamér - Tierra (4½-4-4½-4-4-4-4-4-3½-4=40,5p)
RCH Cranleigh Icarius - VRL-08368 (4-4-4-4-4-4-4-4-4-3½=39,5p)
RCH Kerkän Dewerick - Jannica (4-4-3½-4-3½-3½-4-4-3½-3½=37,5p)
RCH Goutieres la Bentley - Katariina A. (3½-4-4-4-4-3½-3-3½-4-4=37,5p)
5. Frosten April - Frida (3½-4-3½-4-3½-4-3-3½-3½-4=36,5p)
6. Tarragon W - Saila (3½-3½-3-4-3½-3½-4-4-3½-4=36,5p)
7. Blow The Man Down - VRL-00096 (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-4-3-3½=36p)
8. Savage Mochia - Tierra (3½-3½-3-4-3-4-4-3½-3½-4=36p)
9. Ghost Rider - Desmi (3½-4-3½-4-3½-3½-3½-3-3½-3½=35,5p)

Mic Tihamér - Tierra
Savage Mochia - Tierra
Cranleigh Icarius - VRL-08368
Ghost Rider - Desmi
Frosten April - Frida
Tarragon W - Saila
Kerkän Dewerick - Jannica
Blow The Man Down - VRL-00096
Goutieres la Bentley - Katariina A.

2. FWB-orit
CH Roibrant Chococroc - VRL-11523 (4-4-4½-4-4-4½-4-4-4-3½=40,5p)
RCH Diabolic White - Jenny (4-4-4½-3½-3½-4-4-4-4-3½=39p)
RCH Mr. Gold KSR - Katariina A. (4-4-4-4-3½-4-3½-4-4-4=39p)
RCH Marlon F - Tierra (3½-4-3½-4-3½-4-4-3½-4-4=38,5p)
5. Rammsteam Flow - Jannica (4-4-4-4-3½-3½-4-4-3½-3½=38p)
6. Roibrant Umbreon - VRL-08368 (4-4-3½-4-3½-4-4-4-3-3½=37,5p)
7. EC Shadowdancer - VRL-00096 (3½-4-3½-4-4-4-3½-3½-3½-3½=37p)
8. Valois Oasis - Saila (3½-4-3½-4-3½-3½-4-3½-3½-3½=36,5p)
9. Pendulum F - Frida (3-4-4-4-3½-3½-3-3-3½-3½=35p)
10. Mic Qadir - Tierra (3-3½-3-3½-2½-4-3½-3-3-3½=32,5p)

Marlon F - Tierra
Mic Qadir - Tierra
Roibrant Umbreon - VRL-08368
Diabolic White - Jenny
Roibrant Chococroc - VRL-11523
Pendulum F - Frida
Valois Oasis - Saila
Rammsteam Flow - Jannica
EC Shadowdancer - VRL-00096
Mr. Gold KSR - Katariina A.

3. FWB-tammat
CH Dastlyn F - Frida (4½-4-4-4-4½-4-4-4-4-4=41p)
RCH Juliet Mic - Tierra (4-4-4-4-5-4-4-4-3-4=40p)
RCH Sokerikuun Lyanna - VRL-11523 (4-3½-4-3½-4-4-4-4-4-4=39p)
RCH Etcetera Wolf - Saila (4-4½-4-3½-4-3½-4-4-3½-3½=38,5p)
5. Bahria - Jannica (4-4-4-4-4-4-3½-3½-3½-3½=38p)
6. Nereides vd Halor - VRL-00096 (3½-4-4-4-3½-3½-3½-3-3½-3½=36p)
7. Veoletta F - Tierra (3½-4-3½-3½-3½-3½-4-3½-3½-3½=36p)
8. New York Nights - VRL-08368 (3½-4-4-4-3½-4-3½-3-3½-3=36p)
9. Acorte GS - Katariina A. (3-4-3½-3½-3½-3-3½-4-3½-3½=35p)

Juliet Mic - Tierra
Veoletta F - Tierra
New York Nights - VRL-08368
Sokerikuun Lyanna - VRL-11523
Dastlyn F - Frida
Etcetera Wolf - Saila
Bahria - Jannica
Nereides vd Halor - VRL-00096
Acorte GS - Katariina A.

4. FWB-tammat
CH Julisha F - Tierra (4-4-4-4-5-4-4-4-3-4=40p)
RCH Julienne Mic - Tierra (3½-4-4-4½-4-4-4-3½-3½-4=39p)
RCH Hukkapuron Daveney - Jenny (4-4-4-4-4-3½-4-3½-3½-4=38,5p)
RCH Escalate Sy - Saila (4-4-3½-4-4-4-4-4-3½-3½=38,5p)
5. Beauty Sparkle Queen - VRL-08368 (3½-4-4-4-4-4-3½-3½-4-3½=38p)
6. Darlana Wolf - Frida (3½-4-3½-4-4-4-4-4-3½-3½=38p)
7. Nefertari's Philadelphia - Jayde (3½-4-4-4-4-3½-3½-3-3½-3½=36,5p)
8. Bedtime Story Rewa - Jannica (3-4-4-4-4-4-3½-3-3½-3½=36,5p)
9. Livin' la Vida Loca 5318 - VRL-00096 (3-3-3½-3-3½-3½-3½-3½-3½-3=33p)

Julisha F - Tierra
Julienne Mic - Tierra
Beauty Sparkle Queen - VRL-08368
Hukkapuron Daveney - Jenny
Darlana Wolf - Frida
Escalate Sy - Saila
Bedtime Story Rewa - Jannica
Livin' la Vida Loca 5318 - VRL-00096
Nefertari's Philadelphia - Jayde

5. Shetlanninponiorit
1. CH Wyat Soul Sacrifice - Saila (5+5+5+5+4+3½+4+5+4+3½ = 44p)
2. RCH Death Bird PA - Tierra (5+5+5+4+3½+3½+3½+4+4+3½ = 41p)
3. RCH Reposaaren Hazel - suba (5+5+4+3½+3½+4+3½+4+3½+3½ = 39,5p)
4. RCH Wyat Willie Wombat - Jenny (5+4+4+4+4+3½+3½+3½+4+3½ = 39p)
5. A.D. Discount - Jannica (3½+3½+4+3+3+3½+3½+3½+3½+4 = 35p)
6. Mayhem Cathasach - Desmi (3½+5+4+3+2½+3½+3½+3+3+3½ = 34,5p)
7. Blackhawk von Dows - Sani (3½+3+3+3+3½+4+4+3+4+3½ = 34,5p)
8. Ludde - VRL-14534 (3½+3½+3½+3½+4+4+3½+2+3+3½ = 34p)
9. Vincent v.d. Kronos - VRL-08368 (4+4+5+3+0+0+3½+3+3½+4 = 30p) Kaula & etuosa eva
10. Riinalan Oliver - Uppe (3+3½+3+3+1+0+3+2+3½+3 = 25p)
SB Lumooja - Tierra - Hyl, kuva ei toimi arvosteluhetkellä
Maybecks Darth Waffle - VRL-11523 - Hyl, väri ei täsmää (kuvassa musta, ei mustanruunikko)

SB Lumooja - Tierra
Death Bird PA - Tierra
Vincent v.d. Kronos - VRL-08368
Reposaaren Hazel - suba
Mayhem Cathasach - Desmi
Blackhawk von Dows - Sani
Riinalan Oliver - Uppe
Wyat Willie Wombat - Jenny
Maybecks Darth Waffle - VRL-11523
Ludde - VRL-14534
Wyat Soul Sacrifice - Saila
A.D. Discount - Jannica
Tierra
Site Admin
 
Viestit: 1294
Liittynyt: 15. Helmi 2011 12:39

Paluu Näyttelyt, match show:t yms.

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa

cron