Porrastetut KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
x Kilpailupäivä: 29.07.2016
x Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.07.2016
x Järjestyspaikka: Starberry (STAR1503)
x Vastuuhenkilö: Tierra (VRL-02841, tierra@tierran.net)
x Yksi hevonen voi osallistua yhtenä päivänä kahteen luokkaan
x Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan enintään 3 ratsua
x Yhteen luokkaan enintään 30 osallistujaa
x Hevosen VH- tunnus ja omistajan VRL- tunnus ovat pakollisia
x Tulokset arvotaan suhteutetulla arvonnalla ja kilpailut ovat avoinna kaikille
x Ponit säkä alle 140 cm saavat osallistua korkeintaan Helppo A luokkiin
x Ponit säkä 140 cm - 148,0 cm saavat osallistua korkeintaan Vaativa B luokkiin
x Väärin osallistuneiden viestit poistetaan
Luokat
1. Prix St. Georges (kansallinen taso, vt. 7)
2. Intermediate I (kansallinen taso, vt. 8)
3. Intermediate II (kansallinen taso, vt. 9)
4. Grand Prix (kansallinen taso, vt. 10)
Osallistuminen tähän ketjuun kopioimalla edellisen lähettäjän viesti ja lisäämällä omat hevosesi listan viimeiseksi muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus
Viralliset tulokset tulevat VRL:n tulosarkistoon.
Osallistujat
Luokka 1. Prix St. Georges (kansallinen taso, vt. 7)
KurasaOsore (VRL-11602) - High Light VH16-012-0082
KurasaOsore (VRL-11602) - Lost Bling VH16-012-0083
KurasaOsore (VRL-11602) - People Marching of KO VH12-031-0269
alex. (VRL-00136) - Sinful Flow VH14-031-0562
Heather (VRL-14235) - Trevis Amado VH16-031-0375
Zafiro (VRL-01403) - Khimaira VH00-040-5641
Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Dantel VH16-011-0124
Kida (VRL-08368) - Weltraum HA VH16-011-0162
Luokka 2. Intermediate I (kansallinen taso, vt. 8)
KurasaOsore (VRL-11602) - TeeR Armandia II VH13-012-0073
KurasaOsore (VRL-11602) - TeeR VIP Guest VH12-021-0427
KurasaOsore (VRL-11602) - Legolas of KO VH16-031-0200
alex. (VRL-00136) - Alethia v. Corbeau VH14-031-0507
Heather (VRL-14235) - Scotspine Santiago VH15-031-1147
Heather (VRL-14235) - Deluminated Story VH14-031-0513
Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Aisha VH16-011-0122
Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Minney VH16-011-0123
Milja (VRL-00692) - Rosenhof Elrik VH14-021-0564
Luokka 3. Intermediate II (kansallinen taso, vt. 9)
Tierra (VRL-02841) - Julienne Mic VH15-031-0128
Ireth (VRL-03777) - Ator Wolf VH15-031-0554
Ireth (VRL-03777) - Marshmallow ABG VH15-043-0051
KurasaOsore (VRL-11602) - Royal Revolution VH04-031-3068
KurasaOsore (VRL-11602) - Last Song of Night VH12-033-0002
KurasaOsore (VRL-11602) - Marchito Rosa of KO VH12-033-0006
Heather (VRL-14235) - Scotspine Santiago VH15-031-1147
Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Dusty VH15-011-0415
Luokka 4. Grand Prix (kansallinen taso, vt. 10)
Tierra (VRL-02841) - Julienne Mic VH15-031-0128
Ireth (VRL-03777) - Ator Wolf VH15-031-0554
Ireth (VRL-03777) - Marshmallow ABG VH15-043-0051
KurasaOsore (VRL-11602) - S' Belinda VH13-031-0305
KurasaOsore (VRL-11602) - Go My Lover of KO VH12-040-0010
KurasaOsore (VRL-11602) - Nothing To Lose of KO VH12-044-0080